| DieterBortscher a întrebat:

Joc fotbal de vreo 8 ani. Eu am 14 ani. Joc fotbal in echipa scolii. Deoarece eu sunt fundas central, eu sunt antrenat de profesor destul de bine (mai ales ca ne leaga saculeti de nisip de picioare si ne pune sa alergam o ora in jurul terenului). Eu, deoarece ridic greutati in fiecare zi, multi zic ca arat destul de bine. Am prieteni pe strada, care, ma joc aproape in fiecare zi cu ei. Dar, mai este un copil, de clasa a 9-a, care ii si ala destul de bine facut. Eu, pe ala, il pot dribla in cateva secunde, dar, daca ii iau mingea de la picioare, zice ca dau la picioare (fiind singuru care zice treaba asta). Eu chiar nu stiu. Noi suntem invatati sa nu bagam picioarele. Chiar nimeni, cu care joc, nu zic nimic.
Acum vine intrebarea:
- Sunt deja prea tare, si intru ca matahala, sau acel copil, chiar daca este muschiulos, este slab (avand in vedere ca nimeni nu imi zice nimic, ba chiar sunt laudat)

Cel mai bun raspuns primeste FUNDA!

5 răspunsuri:
| lBroken69 a răspuns:

El e acel copil care chiar daca este muschiulos, este slab.Stai calm, probabil nu stie cum e la fotbal, crede ca e ca la balet.Continua tot asawinking

| BogdanDediu a răspuns:

Este ofticat!

| maradona10 a răspuns:

Acum depinde cum iei si tu mingea de la picioare happy daca e o intrare corecta inseama ca el are problema

| DieterBortscher explică (pentru maradona10):

Pai astazi am jucat fotbal cu el. Inainte de sa vina el, am mai jucat cu inca 3 copii. Cat timp am jucat cu ei, ei nu mi-au spus nimic. Dar cand a venit asta, o pierdut mingea din picioare, asa ca am putut s-o iau printre craci. Chiar nu l-am lovit, sau altceva. Mai degraba, el mo lovit, si inca o lovitura de aia cu piciorul in spate, una de aia asa din pod.

| maradona10 a răspuns (pentru DieterBortscher):

Ii clar ca el are o problema poate ii mai firav happy oricum cel mai important intru-un sport sa fi corect si sa respecti adversarul