| Za0n a întrebat:

M-am apucat de curând de streetworkout si as vrea sa va întreb, dacă pot sa mănânc orice(Acum nu m-a refer la Fast-Food, m-a refer dacă mănânc cereale cu lapte de dimineața, o supa cu 3-4 felii de pâine si seara mâncare gătită, dar după ora 18:00 nu mănânc nimic ) ma îngraș? Am uitat sa Menționez + ceva dulce la 2 zile

Răspuns Câştigător
| speedshop14 a răspuns:

Depinde de mancare, eu zic ca e ok cum mananci insa ai grija la consumul de grasimi. Nu, nu te vei ingrasa daca mananci cum ai spus. Ca un pont spune.i mamei tale sa mai taie din ulei atunci cand iti face de mancare. Spor la bare!

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
E cam multa paine. Incearca sa mai reduci din ea sau eventual inlocuieste-o cu cea neagra/integrala. In plus, depinde si in ce consta mancarea gatita si cat de mare iti sunt portiile.

| RAY a răspuns:

Totul tine de metabolism si de caloriile consumate, in primul rand manci prea multi carbohidtrati,dimineata ai putea incepe cu proteine, dupa masa proteine si legume, seara carbohidtrati gen fructe, painea creste insulina drept cauza grasimea se depune pe abdomen, cerealele fac acelasi lucru, infometarea slabeste in prima faza pana vei arde putin si isi va vi foame, ai nevoie de 2000 de calorii consuma jumatate simplu asa nu te infometezi inutil, sportul nu slabeste, degeaba faci sport daca manci mult, totul sta in cat manci si cata miscare faci dea lungul a 24 de ore

| Cosmin86 a răspuns:

Nu te ingrasi, dar nici nu pui muschi.

Daca faci street workout ca sa faci muschi, ai nevoie de mult mai multa mancare