| LikeForMe123 a întrebat:

Salut! M-am apucat săptămâna asta de sală și luni am bagat spate cu biceps. Faza e că mi-am făcut un program în care joia să fac tot spate cu biceps, dar încă am febra musculară. Are ceva dacă mă voi duce să lucrez, chiar dacă încă mai am febra? Totuși sunt 2 zile și ceva între antrenamente. Mă gândesc că dacă as face aceleași grupe, chiar mă ajută să scap de febra mai repede. Ce-mi recomandați să fac, să mă duc mâine asa sau să sar antrenamentul?

2 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Spatele si bicepsul se lucreaza o data pe saptamana.

Cine ti-a facut cretinitatea aia de program in care le lucrezi de 2 ori?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia-o mai usor sa iti revii. Mananca mai mult