| EdyFcsb a întrebat:

Salut.Ma poate ajuta cineva cu cateva sugestii de materiale si moduri in care as putea sa mi confectionez niste mânuşi folosite in MMA (arte martiale mixte).

3 răspunsuri:
| Hades98 a răspuns:

Poti sa-ti cumperi manusi de box spre exemplu din piele, everlast.
Am vazut pe olx o pereche cu 100 lei

| EdyFcsb explică (pentru Hades98):

Am nevoie de manusi pentru MMA deoarece practic wrestling si BJJ si cele de MMA sunt ideale pentru grappling

| 1Me9 a răspuns:

Si eu fac BJJ dar fac si KickBoxing si mi-am luat manusile de KickBox si MMA de pe ShopBuilder si sunt si foarte ieftine, in jur de 70-80 de lei, 40 fiind cele mai ieftine.De confectionat n-ai cum frate, doar sa-ti iei manusile de iarna si sa le tai. laughing)