| leutz123456 a întrebat:

Maine ma legitimez petru prima ora la o echipa de club ...Si am foarte multe emotii si mi-e frica sa nu dezamagesc pe cei care si-au pus atata incredere in mine si mau legitimat plus ca intru titular si plus ca e nevoie de mine acolo pentru ca au cam ramas putini atacanti si isi pun baza in mine... si nu stiu ce sa fac sa scap emotii duminica am meci si intru titular si chiar nu stiu ce sa mai fac sa scap de emoti mai ales ca pana acum am jucat numai cu prieteni si la echipa scoli dar m-au vazut unele persoane si ma-au placut si acum trebuie sa confirm si imi este frica sa nu prind o zi proasta. ce as putea sa fac sa scap de emotii? mai ales ca este prima mea legitimare si am 17 ani. multumesc anticipat ( dau funda )

Răspuns Câştigător
| RaulGonzzalles a răspuns:

Nu te mai gandi ca o sa ai o zi proasta, gandeste-te ca trebuie sa intri pe teren si sa faci cea ce stii u mai bine sa joci footbal