| MaraVasilescu12 a întrebat:

Merg la sala de 2 ori pe sapatamana(sala pentru spate pentru ca am oscifoza),si fac exercitii ce imi intaresc spatele, picioarele si mainile.Totusi asi dori sa stiu cum pot sa slabesc? Nu sunt grasa,dar vreau sa am un abdomen cat mai plat si tonifiat, pentru ca nu ma vad grasa si nu am fost pana acum.Ma bucur ca am picioarele lungi si forme tonifiate, nu "slaninoase"

4 răspunsuri:
| Danieladana964 a răspuns:

Incearca sa nu mai mananci carbohidrati, sau dupa ora 6 seara. si salbesti automat. mai sunt si alte diete. Rhina parca. si. nu mai stiu. sunt slaba de fel, asa ca. nu te pot aujuta cu mai mult!

Răspuns utilizator avertizat
| vladv26 a răspuns:

Gimnastica medicala

| MaraVasilescu12 explică:

Fac gimnastica medicala, ma ajuta la spate, dar nu ma ajuta sa ma mentin slaba