| anonim_4396 a întrebat:

Salut.
Mi am luat suplimentul acesta acuma patru zile http://www.megaproteine.ro/Proteine/ON-100-Whey-Gold-Sta ndard-4-5kg/
Iar azi, can am pus portia in shaker, am gasit un mic vermisor.
Corpul alb-galben si capul foarte mic maro.
Ce e de facut?:|

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Categoric sa-i suni cat mai repede!

| Wehes a răspuns:

Mda, urat din partea lor. Si eu am consumat acelasi supliment si nu am avut astfel de probleme.
Cel mai bine ar fi sa-i suni si sa le spui, chiar daca nu iti vor da banii inapoi sau sa iti schimbe produsul, probabil ca vor fi mai atenti next time.

Răspuns utilizator avertizat
| MassEffect a răspuns:

Naspa chestie, returneazal sau sunai si spune-le.

| anonim_4396 explică (pentru MassEffect):

Imi este frica sa nu ma pun intr o situatie penibila daca i sun. singura mea dovada ar fi ca l am cumparat recent si ca n am niciun motiv sa ti trag in teapa.
Nici n am facut o poza la vierme ca n am cu ce.

| MassEffect a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca ai aruncat viermele nu stiu ce sa spun probabil ca nu o sa te creada.Totusi incearca sa il returnezi.

| BodyLineUsa a răspuns:

Nu esti singurul. Am auzit multe despre ei, inclusiv ca umbla la produse. Mai mult de atat, nu au avizul ministerului sanatatii din Romania si cinrun substante interzise. Eu comand gfx 8 de la Pro Nutrition si e sfant sau cumpar de la Iasi din mall.