| BMS a întrebat:

Mi-ati putea recomanda un supliment sau vitamine care sa ma poata ajuta sa cresc in forta si in rezistenta bratelor (adica sa nu doar sa imi creasca forta ci si rezistenta sa-mi oboseasca bratele mai greu) deoarece fac lupte si am nevoie de rezistenta foarte mare in brate ca sa nu-mi oboseasca.

5 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Cauta pe http://www.megaproteine.ro/ vezi ce supliment vrei mai exact.

| RAY a răspuns:

Da in vise ce fain ar fi iei o pastile si gata esti superman, fa cardio mult si vei capata rezisdenta

| BMS explică (pentru RAY):

Man eu sunt ectomorf happy 1. 85cm si 71 kg happy. Fac sport de 10 ani, eu mai trebuie si sa pun pe undeva pe la 76 kg la cardio slabesc automat slabesc si mai mult happy. stiu ca trebuie sa munca dar am nevoie si de un supliment care sa ma ajute deoarece eu obosesc foarte repede happy nu ma ajuta fizicu happy

| RAY a răspuns (pentru BMS):

Nu slabesti corpul are stabilitate o greutate tu crezi ca corpul e asa prost el regleaza totul si cea ce gandesti

| Cosmin86 a răspuns:

Oxid nitric

recomand : no-explode de la BSN