| Cris06 a întrebat:

Am 13 ani si sunt fata. Cum pot face un abdomen cu patratele? Cu aerobic sau exercitii si cam cate pe saptamana ( ore, exercitii), dar un corp frumos?

10 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| ion933 a răspuns:

Buna incearca exercitile si aii sa vezii ca peste ceva timp ooo sa dea rezultate cuu abdomenele nu facii nimic am incercat si euu cu abdomene dar nu a functionat asa ca am incercat cuu astea si acum se vad rezultatele daca vreii patralele doar in citeva zile potii sa le desenezi doar cu pixu ca nu se poate trebuie ceva exercitii facute pina sa se cunoasca rezultatel http://www.youtube.com/watch?v=y5LSbW5EfxU

| aLeXaNdru145 a răspuns:

Cardio+Alimentatie.
Cardio:poti face in jur de 40 de minute pe zi, de 4 ori pe saptamana.
Alimentatie- evita:grasimile (nesanatoase),painea alba,prajelile,cartofii prajiti,dulciuri,fastfood, bauturi carbogazoase,etc.
poti manca: carne (preferabil de pui), cartofi fierti-copti, legume, fructe, supe, etc.

| Gabiii a răspuns:

Daca nu ai surplus de grasime pe abdomen fa exercitiile acestea o data la 2 zile http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=vkKCVCZe474

| Cosmin86 a răspuns (pentru Gabiii):

Daca nu avea surplus de grasime avea deja patratele

| Cris06 explică (pentru Gabiii):

Le fac zilnic.

| ChrisNemo a răspuns:

Sincer, de ce vrei abdomen cu patratele? Pentru mine, patratele la o fata, dezgustator!

| Cosmin86 a răspuns (pentru ChrisNemo):

Inseamna ca n-ai vazut niciuna asa pana acum

| aLeXaNdru145 a răspuns (pentru ChrisNemo):

Dezgustator? nu stiu ce zici tu acolo, dar eu nu sunt de aceeasi parere cu tine.cel putin eu, ador fetele cu "patratele". big grin