| eustacke a întrebat:

Nu m-am mai uitat la wrestling de o perioada lunga de timp, acum cand ajung acasa le urmaresc, si am cateva intrebari
- Ce s-a intamplat cu : - Batista,, Bobby Lesley, Shawn Michaels, Great Khali, Melina, Candice Michelle, Kelly Kelly, Maria, Torrie Wilson, Mickie James, Hornswoggle, Carlito, Edge, Mr. Mcmahon, The Rock, Booker T, Santino Marella, Rey Misteryo, MVP, Matt Hardy, Heff Hardy, John Morrison, Finlay, CM Punk, Chriss Masters, Boogeyman, Big Daddy V, Kane ( parca era monstru )?
- Ce s-a intamplat cu centura Mondiala? ( inainte era centura wwe si mondiala )
- De unde au aparut JJ Security ( sau cv de genu ) si dc il pupa toti in c*r pe Rollins?
- Ce s-a intamplat cu Kane "monstrul rosu "?

1 răspuns:
| Craciun_Christian_Domenico_1994 a răspuns:

Salut majoritatea dintre ei sau retras sau le-a expirat contractul.Cm punk evoluează in ufc, Kane abia acum si-a revenit și jj sunt sclavi lui seth rollins