| Alecsandriii a întrebat:

nu stiu ce bicicleta sa imi iau, imi trebuie ceva MTB. cu cauciucuri foarte bune, frane pe disc, schimbatoare de calitate, si sa fie sub 1200 lei.
Dau Funda! Multumesc!

6 răspunsuri:
| sweetys a răspuns:

Are la Dechatlon ( sper ca am scris bine) o bicicleta conform cerintelor tale si este 800 lei. Nu stiu cum se numeste. Dar o poti cadi pe gri sau pe portocaliu fosforescent.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai pune 50 RON și uită-te aici:
https://www.decathlon.ro/p/8350582_bicicleta-mtb-rockrider-520.html

| Alecsandriii explică (pentru anonim_4396):

Am vazut un review la rockridel pe modelu asta si nu are cauciucuri foarte bune, furca nu este ok si nici schimbatoarele, in schimb merge foarte bine

| Alecsandriii explică (pentru Alecsandriii):

RockRider* scuze

| AfiSport a răspuns:

Salut, daca nu ai achizitionat bicicleta, te pot ajuta eu. Lasa-mi un numar de contat sau o adresa de mail.

| Alecsandriii explică (pentru AfiSport):

Samfiraalex@yahoo.com- poti sa imi scrii aici sau pe Facebook Alexandru Cristian