| Vijai211 a întrebat:

Salut! Nu stiu de la ce brand sa-mi iau niste creatina. Am vazut ca Genius Nutrition arata suspect... Chiar nu stiu ce creatina monohidrata care sa-si faca treaba sa-mi iau...

2 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

De la orice brand... o creatina e o creatina, atat, restul sunt aberatii de marketing.

| SPECTOGRAFIE a răspuns:

Cea mai bună creatina o găsești la Genius Nutrition. Garantez pentru ea 100%. Icreatine o creatină monohidrata care și face treabă până la capăt