| Yonu2mix a întrebat:

pentru masa musculara la biceps este bine 4-5(la a 5 is terminat) repetari max cu haltera, ca am auzit ca daca faci panan 6 repetari faci mai mult forta nu masa

3 răspunsuri:
| PetreConstanta a răspuns:

Draga iti trebuie mult timp nu 6 sedinte

| TheLastHuman a răspuns:

rolling on the floor. poti sa faci 3-4 serii a cate 11 repetari si daca esti incepator si mediu si chiar avansat., acum depinde de ce vrei si de cat poti ducewinking

| moonsind23 a răspuns:

Pentru masa e recomandat sa faci repetari cu greutatea maxima pe care o poti ridica (pana in 6, cu 4 serii), iar pentru definire/forta faci multe repetari cu o greutate mai usoara.