| elissav a întrebat:

peste cateva zile dau probe de joc la fotbal ca si portar daca puteti sa-mi spune-ti ce va trebui sa fac pentru a fi si eu pregatit va rog dau funda si daca se poate sa-mi spune-ti si pentru un jucator de fotbal va rog dau funda...

Răspuns Câştigător
| Zitgun a răspuns:

Iti sugerez sa faci alergari cardio cat si sprinturi pentru forta si roagati un prieten sa te ajute sa iti traga la poarta
A si se mai dau si abdomene la proba adica 30 de abdomene in 30 secunde atat erau pe aici pe la mine asa ca poti sa faci abdomene acasa

1 răspuns:
| Irrynel a răspuns:

Exerseaza si tu niste plonjoane, cel mai bine ia ti un prieten si mergeti undeva la o poarta, apoi spune i sa iti dea niste suturi plasate in colturi, din ce in ce mai tare, ca sa te inveti. succes