| Marius44467447 a întrebat:

Poate sa imi dea cineva niste sfaturi de bataie? Gen cum sa ma bat.
Unde ar trebui sa dau si etc
dau funda
sunt baiat

Răspuns Câştigător
| Cotor_Bogdan_2002 a răspuns:

Coatele pe langa corp, cand lansezi un pumn celalalt trebuie sa fie in garda, puterea loviturii nu este doar din maini, ea incepe din picioare. Ps: nu ai cum sa inveti cum sa te bati de pe net. Si doar oamenii prosti se bat pe strada cei destepti rezolva problemele si fara bataie.

7 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Bun primul raspuns. La ficati, tati

| SkandallKamataru a răspuns:

In faţă... Ii prinzi vreo 3-4 pumni ramane latlaughing
Cauta pe yt how to kick si how to punch, o sa vezi tutoriale gen cum sa loveşti.

| cyupaku a răspuns:

Du-te la box

Răspuns utilizator avertizat
| David_Vaduva_1998 a răspuns:

Fa box/karate/kickbox ai o multime de variante Sper ca te-am ajutat incaz ca nu poti sa te inscrii sau sa faci asta ai cursuri pe yt Bafta

| AA463 a răspuns:

Salut! Parerea mea e ca cel mai bun atac e apararea. Invata mai intai sa te aperi, invata 1, 2 blocaje de la arte martiale, exerseaza-le sa iti intre in reflex si o sa te ajute. Daca ii interceptezi lovitura poti sa ii scapi una buna, dar daca iti da el nu cred ca vei mai fi in stare sa lovesti decisiv. Bafta!

| giegis a răspuns:

La ficat, in nas, dar nu la fata ca se cunoaste, nasul nu o sa aiba urme,