| aloken a întrebat:

Salut recent m-am apucat de sala, si as vrea cateva sfaturi.
1)Cum ar trebui sa "aranjez" mesele si ce ar trebui sa mananc ca sa nu ma ma ingras (am 84 situ stiu gras :'(
2)La ce aparate ar trebui sa fac ca sa dau burtica jos si cate repetari si seturi.
3)Cum as putea sa dau grasimia jos de pe picioare (nu ma refer la surali ci in zona bicepsului piciorului)

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| DovleacTurbat a răspuns:

Deficit caloric (aici intra orice aliment vrei atat timp cat nu-ti depasesti deficitul caloric), cardio. Organismul slabeste de unde vrea el nu de unde vrei tu, dar te asigur ca o va face uniform. Restul intrebarilor nu-si au rostul laughing.

| Laur014 a răspuns:

Dai cu cardio la inceput, cat de mult poti.Cross trainer si dieta