| Cosmiinqq a întrebat:

Recent mi-am cumparat niste creatina de la ON si pudra proteica de canepa de la Canah. 1.Cum/cand si cat ar trebui sa iau ca sa nu fac niciun fel de exces? 2.Sunt de calitate produsele pe care le-am cumparat? 3. Voi lua in greutate dupa inceperea folosirii lor?

Inca ceva, nu vreau sa incepeti "Nu's bune, le-ai luat degeaba" sau chestii de genul acesta, le iau pe propria raspundere, si as dori sa va axati pe intrebarile pe care le-am pus eu Mersi.

Răspuns Câştigător
| AntrenorFitness a răspuns:

Salut,
ON este in momentul de fata cel mai bine brand de suplimente din lume. Creatina este ok, administreaza 5g (o lingurita de ceai) inainte de antrenament cu 20-30 min.
Proteina canah este de origine romaneasca, din canepa, este ok ca si produs dar nu gasesti toti aminoacizii esentiali si nici nu este cea mai potrivita pentru obiectivul tau.
Ca sa cresti in greutate, trebuie sa ai mai multe calorii! Creste aportul caloriilor cu un gainer.
http://www.despreculturism.ro/......ulara.html
gasesti gainere aici... http://www.megaproteine.ro/Proteine-masa-musculara/
Multa bafta!

1 răspuns:
| Cosmin86 a răspuns:

Astea intrebi INAINTE SA CUMPERI.

Nici nu stii daca sunt de calitate sau cum se iau... dar le cumperi.

Copil mic...