| Cosmiinqq a întrebat:

Recent mi-am cumparat niste creatina de la ON si pudra proteica de canepa de la Canah. 1.Cum/cand si cat ar trebui sa iau ca sa nu fac niciun fel de exces? 2.Sunt de calitate produsele pe care le-am cumparat? 3. Voi lua in greutate dupa inceperea folosirii lor?
Inca ceva, nu vreau sa incepeti "Nu's bune, le-ai luat degeaba" sau chestii de genul acesta, le iau pe propria raspundere, si as dori sa va axati pe intrebarile pe care le-am pus eu big grin Mersi.

5 răspunsuri:
| 50cent50 a răspuns:

Eu ti-as recomanda seminte de canepa in loc de pudra. Creatina mai bine ai inlocui o cu proteine GFX de exemplu

| Cosmin86 a răspuns (pentru 50cent50):

Gfx e un weight gainer bazat pe carbohidrati, NU proteina.

Nu mai zi la "gfx" proteine, ce naiba.

| 50cent50 a răspuns (pentru Cosmin86):

A scuze boss tu esti culturistul aici!

| Cosmiinqq explică (pentru 50cent50):

Am pus si eu 3 propozitii amarate acolo, imi poti raspunde la ele?

| 50cent50 a răspuns:

Da ma sunt bune