| D3letrix a întrebat:

Salut.Recent mi-am luat niste proteine de la Pro Nutrition, mai concret GFX-8 si as vrea sa stiu daca are si efecte secundare, reactii adverse, chestii de genul asta.Mentionez ca respect gramajul si nu depasesc, iau doza normala prescrisa acolo si nu exagerez cu ele.

3 răspunsuri:
| DrGoogle a răspuns:

Efecte secundare nu are, insa e plin de zahar ai citit eticheta inainte sa il comanzi? Eu iti recomandam Wpi fara aroma de la Pro acum depinde ce scop urmaresti poate vrei sa te ingrasi.

| D3letrix explică (pentru DrGoogle):

Sunt fit acum, nici gras nici slab, fac sala de 6 luni si am pus putin pe mine. Urmaresc sa cresc in masa musculara.Mi-a spus cineva ca e destul de gretos sa iei fara aroma, si da, pare prea dulce.

| DrGoogle a răspuns (pentru D3letrix):

Chiar si asa de ce vrei gainer? mai bine iti iei o proteina pura whey sau iso si carbohidrati din mancare happy