| George1510 a întrebat:

Se mai transmite Premier League in Romania? Din cate am inteles Digisport nu va mai difuza meciurile din aceasta competitie...

4 răspunsuri:
| vali4789 a răspuns:

Da-i ma dracu le vezi online.

| mihaibrad a răspuns:

Drepturile de transmisie apartin unui intermediar rigid, posibil sa nu vedem primele etape. Userul care sustine ca sport.ro transmite "cateva" ar fi putut sa arate si sursa, dar nu o are, pentru ca e falsa informatia si tendentioasa (face reclama unui post tv care, de fapt, nu a cumparat Premier League)

| Gloweringevbd a răspuns (pentru mihaibrad):

Poate face o confuzie intre cupa angliei si campionat. Sport.ro obisnuia sa mai dea meciuri din cupa.

| D3letrix a răspuns:

Cateva vor fi pe sport.ro.
Si da, digisport nu a cumparat drepturile TV pentru PL. Poate o vor face totusi happy