| FlackJack1 a întrebat:

Salut, se poate lua creatina și massgainer in același timp? Și dacă da, cum și cât ar trebui sa iau, am un nivel de antrenament ridicat

2 răspunsuri:
| AnastasiaK a răspuns:

Parerea mea e ca in momentul in care vii sa intrebi "cat ar trebui sa iau" singurul raspuns bun este NU AR TREBUI sa iei. Cand esti suficient de stapan pe alimentatia ta si destul de documentat despre suplimentul pe care vrei sa-l iei, nu ai nevoie sa-ti spuna nimeni CAT si CUM sa iei, iar cand NU esti, degeaba iei.

| ruddy a răspuns:

Creatina 5 gr pe zi, cu apa, suc, nu conteaza.
Nu stiu de ce ai da banii pe massgainer, ai zahar si la magazin mai ieftin.