| MLorand78 a întrebat:

Cum sa-mi conving parinti sa ma lase la o scoala de fotbal si cat costa?

Răspuns Câştigător
| MihaiAndronescu123 a răspuns:

Poi costa 50 de lei maxim si promitele ca la scoala ori sa iei note bune.

8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| hideaway a răspuns:

Ştiu eu, (şi îţi spun din propria mea experienţă pentru că ţi fratele meu a dat la fotbal), îi convingi spunându-le:
-Mamă, tată, vreau să dau probă la o şcoală de fotbal. Eu zic să merg să mă antrenez pe( un teren de fotbal îţi ercomand eu), şi să îmi dau silinţa să iau proba.
Şi dacă o să le spui aceste vorbe ( dar să le spui cu un fel de accent mai drăgălaş) o să te lase.
Sper că te-am ajutat.

| MLorand78 explică (pentru hideaway):

La ce varsta a dat fratele tau la fotbal?

| hideaway a răspuns:

Cand a terminat clasele 1-8