| stas2002 a întrebat:

Cum pot face patratele timp de vreo luna doua, antrenamentul sa fie gratis si acasa...

13 răspunsuri:
| Evolution a răspuns:

Abdomene frate şi mănâncă sănătos

| Medema a răspuns (pentru Evolution):

Dupa doua saptmai de adomene, s-ar putea sa il vezi cu inca un strat de grasime pe burta, trebui mai intai slabeasca daca e gras, si pe urma abdomene!

| Evolution a răspuns (pentru Medema):

Nu a pomenit nimic de grăsime şi chiar dacă are puţină grăsime, abdomenele nu strică.

| NDC12 a răspuns (pentru Evolution):

" Abdomene frate ", ba da ma strica, abdomenele afecteaza coloana.

Si abdomenele nu te ajuta sa slabesti.

| Evolution a răspuns (pentru NDC12):

El nu a spus nimic de slăbit, el a întrebat cum să facă abdomenul.
Cum poţi să faci abdomenul? cu abdomene. logic straight face

| NDC12 a răspuns (pentru Evolution):

Pai da, aici ai dreptate, cu abdomenele formezi muschiul abdominal,( dar sunt alte exercitii mai bune decat abdomenele, care nu afecteaza coloana ), dar daca ai grasime pe abdomen nu ai cum sa vezi patratelele, daca nu dai jos grasimea prin exercitii cardio, eu cred ca el s-a exprimat gresit.

| Evolution a răspuns (pentru NDC12):

Pai da, el a întrebat cum poţi face abdomen, nu a zis nimic de grăsime, dat jos şi alte prostii şi i-am răspuns direct şi la obiect.

| Medema a răspuns (pentru Evolution):

Eu am avut ceva mai multa grasime pe abdomen is dupa o saptamana de regim cu abdomene aveam burta mult mai mare!

| Evolution a răspuns (pentru Medema):

Cred că ai urmat un regim prost. Dacă faci abdomene îţi construieşti muşchii abdominali iar dacă urmezi şi un regim îţi scade din grăsime, adică dai jos burta, deci... nu ştiu ce ai făcut tu

| Medema a răspuns (pentru Evolution):

Regim de abdomene, ma refer ca faceam abdomene regulat laughing

| RAY a răspuns:

Isi dau eu 2 programe si eu le fac
1 culturism ai nevoie de 2 gantere
2 cardio
de ce ambele pai trebuie sa slabesti si sa pui si masa musculara sau vrei sa pierzi muschi si grasime? plus ca o dieta in proteine ajuta, patratele astea le ai deja sunt doar acoperite de grasime atata tot
programele tin 2 luni au dieta, calendar etc

| Caddillac a răspuns:

Ce intrebare e asta?
Trebuie sa stii cat la % masa grasa ai in corp.
si totul depinde de genetica, dar pentru a antrena abdomenu' fai abdomene inalte si joase...