| Mihaiii1999 a întrebat:

Stiti niste exercitii bune pentru muschii abdomenului si pectorali? big grin

Răspuns Câştigător
| Laurentiu17 a răspuns:

Salut.Iti voi lasa un link de pe youtube cu niste exercitii pentru abdomen.E foarte bun si e pe nivele, la mine a dat roade.
http://www.youtube.com/watch?v=vkKCVCZe474
Iar pentru piept, exercitii cu propria greutate, deci flotari. Poti de asemea sa faci si sala! Sper ca te-am ajutat si bafta la exercitii!

| Mihaiii1999 explică (pentru Laurentiu17):

Multumesc, dar am o intrebare... Cam in cat timp a inceput sa se cunoasca? big grin

| Cosmin86 a răspuns (pentru Mihaiii1999):

Alimentatia conteaza 90 %, bizar ca nu intrebi nimic de alimentatie

probabil esti doar un copil mic, care incearca si el sa faca patratele cu exercitii

| Laurentiu17 a răspuns (pentru Mihaiii1999):

Pai dupa ce am facut nivelul 1, pe la nivelul 2 asa la jumate a inceput sa se vada binisor. Oricum merita, iti garantez big grin Ai grija si la alimentatie deoarece conteaza f. mult pentru un abdomen plat.

9 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Andreeaaaaaaaaa a răspuns:

Abdomenebig grin

| amorezul17 a răspuns:

Abdomen : abdomene big grin logic
Pectorali : flotari