| Ionuț_Eduars_1987 a întrebat:

Salut,sunt baiat am 14 ani, am 80 kg,sunt disperat,ma intepa imima de la grasime, va implor ajutați-ma sa slabesc.

Răspuns Câştigător
| siriusblack98 a răspuns:

Iti recomand sa vorbesti cu parintii tai sa mergi la un doctor.Ar fi o greseala imensa ca eu sau alt utilizator sa iti dau/dea un program de sport si alimentatie iar tu sa ai de fapt o problema de sanatate care iti provoaca obezitatea.Inainte de inceperea unui regim trebuiesc facute o serie de analize pe baza carora se va putea stabili ce si cum de catre o persoana avizata.Altminteri deciziile luate ''dupa ureche'' ar putea sa iti faca mai mult rau decat bine.Multa bafta si sanatate!

1 răspuns:
| alin131 a răspuns:

Vorbeste cu parintii tai si mergeti la doctor si sa iti faca si regim si sa faci usor usor si un sport sau ceva care sa te ajute, dar vorbeste cu parintii tai si mergeti la doctor initial...