| Ionut7743 a întrebat:

Sunt băiat, am 17 ani și sunt grăsuț. Am grăsime pe burta fund și picioare. Cum pot scăpa rapid de ea. Ce exerciții și ce diete îmi recomandați?
Mulțumesc

4 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Mergi la un nutritionist. Doar el iti poate da o dieta. Fiecare persoana este diferita. E posibil ca dieta cuiva sa nu ti se potriveasca si tie. In principiu trebuie sa faci sport si sa mananci sanatos. Sa renunti la prajeli si dulciuri, mancare de tip fastfood si sucuri.

| MihaelaElena67 a răspuns:

Deficit caloric!
Adica organismul tau de exemplu arde intr-o zi 2000 de calorii. In cazul asta tu trebuie sa mananci mai putine calorii. Daca nu vei mai manca zahar si carbohidrati, rezultatele se vor vedea in scurt timp. Recomand abdomene si flotari. Nu este nevoie de nimic iesit din comun! SUcces

| litteram29 a răspuns:

Tenis de camp, are efect.
http://anunturigratis.info

| Violetutza a răspuns:

Recomad pozitia scandura, sora mea a incercat si a dat rezultate foarte mari