| anonim_4396 a întrebat:

Salut! Sunt in căutare de bicicleta noua și nu mai vreau rockrider ptc am auzit că sunt proasta mă gândesc la ceva hardtail sau full suspension. Niste motive ptc sa nu îmi iau rockrider?
Și niște biciclete bune și la pret accesibil?

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"nu mai vreau rockrider ptc am auzit că sunt proasta"

cine ți-a zis asta, a păpat caca! Cu polonicul

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Și eu dețin un Rockrider si sunt bune bicicletele si nu prea. Acum depinde si modul în care te dai și cât de mult te dai. Eu care merg mult, a trebuit sa fac multe modificări bicicletei si nu a costat deloc puțin. La decathlon plătești mai mult cadrul, furca ghidon, șaua si tija pentru șa. Singurele care vor rezista cel mai mult în timp. Nu am pățit sa se rupă cadrul, însă e asa și asa.

| exoticbutters a răspuns:

Eu am rockrider si e super ok, sa stii. Are 4-5 ani, daca nu ma insel. Si e in forma maxima. Bine, acum nu stiu la capitolul scheme cat de buna e, ca nu sunt amatoare. Dar la viteza e foarte ok