| Doryan33Antonyo22 a întrebat:

Sunt incepator in ceea ce priveste sala, si as vrea sa ma duc sa dau la sac, dar am auzit ca daca nu ai manusi de box nu ai voie, e adevarat?

4 răspunsuri:
| illusorythoughts a răspuns:

Poti sa dai la sac fara manusi, dar nu este recomandat. Iti poti strica de tot ligamentele, plus ca o sa faci foarte multe rani. Crede-ma, am incercat laughing...E destul de dureros.

| Krixxus a răspuns:

Salut
Sunt basme laughing
Dar banuiesc ca depinde si de sala...
Eu cand am facut nu am intalnit asa ceva.

| KillaNoFilla a răspuns:

Poate asa sunt regulile

| AFR81 a răspuns:

N-am mai auzit de regula asta. Cand mergeam eu la sala, acum cativa ani, erau doua perechi de manusi langa sac, insa majoritatea dadeau fara.