| andrey_8480 a întrebat:

Sunt jucator de fotbal profesionist insa am o problema cu forta picioarelor. Stau foarte prost cu degajarile si cu pasele lungi. Ma puteti ajuta cu niste exercitii pentru dezvoltarea fortei?

4 răspunsuri:
| kryssthyano78 a răspuns:

Si eu sunt fotbalist fii atent incearca sa mananci cat mai mult sh sa muncesti prin munca o sa faci o masa musculara de invidiat sh mai du-te si la sala sh lucreza cat mai mult la picioare asa fac euwinking astept funda

| r3cky a răspuns:

Prietene, daca esti fotbalist "profesionist" nu ai acolo la clubul tau "profesionist" un antrenor "profesionist" care sa te invete cum sa lovesti mingea, cum sa o lovesti ( ca sa-i imprimi forta ) si toate lucrurile acestea "profesioniste"?

| devil1995 a răspuns:

Pai in primul rand ar trebui sa faci mai multa miscare ca sa tr acomodezi cu exercitiile, apoi ar trebui sa incepi sa faci flandari etc.

| YuRiYuRi a răspuns:

Pai, alergi cel putin 30 min in fiecare zi, faci exercitii picioarelor(adica le misti, le rotesti), si sa nu stai mult in fata PC-ului pentru ca iti amorteste corpul tot stand pe scaun si devi fleasca si nu mai poti sa prinzi nici mingea-n mana laughing