| KaSaMe a întrebat:

Salut sunt la liceul cu program sportiv si sunt pe profilul atletism si in semestrul 2 vreau sa ma transfer la fotbal. Pot?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Ti-am spus ca poti depune cerere, ca iti va fi aprobata sau nu n-am de unde sti, CA al liceului nu este obligat s-o aprobe.

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poti depune cerere de transfer si daca se aproba te vei transfera, CA al liceului nu este obligat sa-ti aprobe transferul.

| KaSaMe explică (pentru Ioandelasal):

Deci pot?

| Ioandelasal a răspuns (pentru KaSaMe):

Ti-am spus ca poti depune cerere, ca iti va fi aprobata sau nu n-am de unde sti, CA al liceului nu este obligat s-o aprobe.