| Generalgrevious a întrebat:

Salut, sunt rapidist și nu mi s-a părut corect in meciul de ieri seara sa se repete penalty-ul lui Uta dupa ce portarul rapidului a aparat poarta, in mod normal trebuia sa se continue meciul nu sa se repete penalty-ul, cred ca Rapid castiga meciul dacă nu se repeta penalty-ul.

Sunteți de acord cu mine?

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Chiar dacă am fi, arbitrul e suveran și nu schimbăm cu asta, rezultatul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A fost mai atent arbitrul la penalty ca oricum fundasul rapidului a scos golul din poarta, cand l-a vazut ca iar vrea sa triseze(pe rapidist)a dat dirct repetare. portarul trebuia sa stea pe linie

Răspuns utilizator avertizat
| Radandam a răspuns:

Nu. Portarul era ieșit cu ambele picioare de pe linia porții. Asa scrie în regulament, scuze ca te dezamăgim toti. Toată lumea a fost de acord cu aceasta decizie, de la specialiști la arbitri.

| MilmolfayCuTaitei a răspuns:

Forta steaua