| anonim_4396 a întrebat:

1 big grin, Vreau sa imi vopsesc bicicleta, deoarece acum are un portocaliu spalacit si arata urat. Vreau sa o fac neagra dar nu stiu ce spray de bicicleta sa folosesc, deoarece de la mine din oras nu prea sunt spray-uri multe, si daca sunt, nu stiu daca ar fi bune. De aceea va intreb pe voi, daca ati putea sa imi dati niste linkuri de spray uri negru pentru vopsit biciclete, care credeti ca ar fi bun?

3 răspunsuri:
| Baddboy a răspuns:

Caută la magazinele de piese auto, sigur găsești tot felul de culori.

| cristian200313 a răspuns:

Iti recomand sa cauti pe google
,, spray vopsea bicicleta eMAG,, si de acolo cauti.
O seara buna.

| IulianSTN a răspuns:

Spray Negru Texturat
Il gasesti pe la magazinele de piese auto