| Liqua a întrebat:

Unde gasesc un spray grafitty in Braila?

Am o bicicleta portocalie care nu se potriveste cu tinutele mele in general. O folosesc la plimbari prin oras si vreau sa o vopsesc in negru ca sa nu par nu idiot cand merg cu ea. Spuneti-mi unde gasesc un sparay si (nunmai in cazul in care stiti) cat costa.

PLS! VREAU SA O VOPSESC CAT MAI REPEDE PT. CA MA PLIMB DES CU EA!

1 răspuns:
| FericituIndragostit a răspuns:

Stai mai intai gandeste-te
Findca cu grafu biku no sa arte bine o sa iasa o culoare naspa.
Mai bine iti iei un negru de la vopsele cu masini,te uiti pe la paletele de culori si iti alegi una si te duci la un atelier auto si iti dau ei cu vopsea cu pistolu.
Daca vrei sa arte chiar bine mai iei grund si dai cu el dupa ce ai smirgluit suprafata si ai curatato, si un lac ca sa ii dai stralucire vopselei.
Sau te duci unde e un magazin auto si iti iei un sprei negru, dar o sa iti iasa urat biku.
Prima variata cu vopsirea profesionala o sa te coste dar merita (eu asa am facut cu bita mea big grin )
Mult succes happy