| anonim_4396 a întrebat:

ai voie sa te duci la un club de fotbal de juniori din orasul tau daca esti mai gras sau mai plinut?

Răspuns Câştigător
| L0v3isTheWaY a răspuns:

Salut!
Normal ca poti, eu joc fotbal de mic si la inceput am fost un pic plinut dar incet, incet am inceput sa devin foarte bun si am si slabit. Acum pot sa ma laud ca am un corp de invidiat.
Succes!winking

| ghost200214 a răspuns (pentru L0v3isTheWaY):

Mersi mult de incurajare. De curiozitate ce varsta aveai si ce greutate aveai la varsta la care te-ai apucat de fotbal? Doar de curiozitate. Si apropo mersi mult ca m-ai ajutat si m-ai incurajat.

| L0v3isTheWaY a răspuns (pentru ghost200214):

Cu placere! La 7 ani m-am apucat de fotbal insa greutatea nu o mai stiu exact, oricum eram mai gras fata de alti copii. De fotbal te poti apuca pana la 16 ani.

| ghost200214 a răspuns (pentru L0v3isTheWaY):

Si dupa nu te mai poti inscrie? Deci dupa 16 ani o sa mai joci fotbal pentru clubul respectiv sau pentru o alta echipa nu? Scuze dar nu am mai fost pana acum la un club si chiar vreau sa stiu cum e.

| L0v3isTheWaY a răspuns (pentru ghost200214):

Nu eu ma refer ca dupa 16 ani e mai greu sa te apuci de fotbal deoarece nu te mai primeste nici un club. Tu trebuie sa cauti un club in orasul tau, apoi antrenorul clubului va identifica ce calitati ai si pe ce post esti bun. Fiecare a inceput de jos.winking

9 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

De voie, ai voie, dar te primeste cineva?

| Prezidentul a răspuns:

Ce are grasimea cu talentul, la steaua era un fotbalist gras... nu imi vine numele lui acum...

| ZaraZaraPerlin a răspuns:

Nu conteaza, atata timp cat joci bine!

| stefydeea a răspuns:

Normal ca poti happy

| Razvan_Star_1990 a răspuns:

Care e faza nu il stii pe ronaldo grasul? laughing