| anonim_4396 a întrebat:

Sunt putin cam plinut, si pe la vara as vrea sa dau niste examene de fotbal, are ceva daca sunt mai gras? Am vazut astazi la scoala, la un meci de basket ca era si un baiat sau 2 grasi. Deci, am voie sa dau examene de fotbal daca sunt mai gras? Va rog frumos sa nu injurati sau jigniti. Sper sa ma ajutati.

Răspuns Câştigător
| AndreiRadu00 a răspuns:

Uite daca ai vointa sau incredere in tine poti reusi odata cu jocul de fotbal vei da jos citeva kg daca stii sa joci si vrei dc sa te opreasca citeva kg