| toculetz a întrebat:

am 12 ani si vreau sa-mi maresc masa musculara.Va rog ajutati-ma dau FUNDA+VOTURIlove strucklove struck

Răspuns Câştigător
| Ecou a răspuns:

. du-te si tu la un sport ceva lasa masa musculara acum! si asa ce poti face acasa flotari, abdomene si tractiuni!

2 răspunsuri:
| Dante_1214 a răspuns:

Ai 12 ani si ar trebui sa maresti creierul,apuca-te de sala sau alte cacaturi si ramai de juma de metru,vrei sa faci ceva sa fii "bine" pe viitor? fa sport,alearga mult, joaca fotbal baschet sau ce-ti place, esti prea mic ca sa faci altceva.

| shotocan123 a răspuns:

Deci dc u la varsta asta vrei esti best
adica ar mai trebui sa stai oleaca
in fine cum vrei u ( flotari si abdomene) cel mai sigur si cel mai sanatos la sala cand ai sa fii mai in varsta va fi naspa ti se va lasa