| Fr3You a întrebat:

am 14 ani de curand m-am apucat de fotbal voiam asta de cativa anii dar la noi in oras nu se facea sau nu stiam eu cei din echipa au mai multa experienta ca mine vreau sa stiu cum sa fac sa nu ma mai panichez cand am mingea si sa imi fie frica sa o primesc cand jucam cu prietenii jucam foarte bine adica nu aveam probleme sutam bine driblam si nu aveam frica asta dar acolo pe teren imi apare frica asta cum as putea sa scap de ea?

Răspuns Câştigător
| viposo a răspuns:

E corect ce spune colegul dar sa gandesti ca nimeni nu este in fata ta nimeni nu tine presiune pe tine

1 răspuns:
| Marius_Miklos_1998 a răspuns:

Gandeste-te ca te joci cu prieteni