| Andrei10753 a întrebat:

Am 14 ani și joc la o echipă de juniori c din județul Sibiu și aș dori să mă transfer în București. Cum trebuie să procedez?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Doresti sa te transferi cu fotbalul, sau sa intri la un liceu bucurestean?

| Andrei10753 explică (pentru Violleta2022):

Să mă transfer cu fotbalul.

| Violleta2022 a răspuns (pentru Andrei10753):

Intai mergi cu tata sau mama la clubul din Bucuresti unde doresti sa te transferi si discutati cu directorul clubului si liceului sportiv, obtinand informatioe concreta despre proba sportiva si examene.
Situatia ta, nu este una obisnuita si nu cred ca este cinvea aici, care ti-ar putea da un raspuns clar si complet la intrebarea ta.