| petrescuionut a întrebat:

am 14 si joc fotbal cam de 2 ori pe saptamana, sambata si duminica, de ceva timp am o problema la picior eu dau cu dreptul, cand ma fortez sa sutez si astea unde este rotula la genuchi mai jos imi sare ceva de acolo mereu ca o vena si am doare si imi blocheaza piciorul nu cred ca este carcel ca mereu se pune sau cand dau tare si mingea este usoara la prieteni mei nu s-a intamplat asa ceva voi ce credeti

2 răspunsuri:
| MariuX a răspuns:

Salut!
Si eu am 14 ani, si eu joc fotbal
Trebuie sa te duci la un doctor (si mie mi s.a intamplat)winking

| MariuX a răspuns:

Trebuie sa mai faci miscare