| MariusQwassi a întrebat:

Salut TPU! Am 15 ani si as vrea sa practic un sport. Pana acum am practicat fotbalul foarte putin.Eu cred ca la varsta mea nu ma va primi nimeni la vreun sport deoarece sunt prea mare.dar nu vreau sporturi de genul:box, judo etc.
Va rog sa ma ajutati

Răspuns Câştigător
| BlitzLikeXd a răspuns:

Iti recomand volei sau baschet

3 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Poti merge la sala de fitness sala de forte pentru a face un sport din placere, pentru tine. Ceva de performanta nu cred ca ai putea face fiindca deja esti maricel.

| Bandit06 a răspuns:

De ce nu incerci kickbox?
iti intareste firea si dispare frica

| FluturasulVisator a răspuns:

Ce zici de rugby? Cunosc o persoana de 14 ani care practica acest sport.