| razvybossu95 a întrebat:

Buna,
Am varsta de 18 ani si vreau sa joc fotbal in sala la o echipa,deoarece am practicat si pana acum acest sport insa doar cu prietenii si as vrea sa imi dati sfaturi, la ce echipa as putea merge sa incerc din Romania sau chiar din Spania deoarece am niste neamuri in Spania si in vacante obisnuiesc sa merg acolo.Deci astept sfaturi, echipe din Romania sau din Spania
funda

1 răspuns:
| neutrino a răspuns:

In Romania, aici sunt destul de multe echipe de fete campioane la fotbal in sala, si asa iti poti face un nume.