| JuvelClaw a întrebat:

am 15 ani si fac sala. Vreau ca in 1-2-3 luni sa se observe ff bine ca am muschi ce trebuie sa cumpar Steroizi /proteine? Si daca le cumpar ce mese sa mananc zilnic? pentru a avea un corp cu muschi si solid?

13 răspunsuri:
| JohnnyBi a răspuns:

Inceteaza naibii cu prostiile. steroizi la 15 ani, esti extraordinar de prost daca vrei asa ceva. la cum ai pus tu subiectul aici cu muschi in 2 luni si steroizi la 15 ani du-te la psiholog ca ai o problema. muschii nu se fac in 2 luni, nici macar cu steroizi. si aia nu e varsta sa bagi in tine hgh si testosteron sintetic. si cu suplimente (macar astea nu au efecte secundare atat de aiurea) in 3 luni nu faci nimic. muschii se fac in ani, nu zile. vezi ca faci anatomie la scoala, fii atent la ore si inceteaza cu tampeniile.

| florynmondialul a răspuns (pentru JohnnyBi):

Ce face? muschi cu steroizi nu se fac in 2 luni? sunt total inpotriva steroizilor dar am vazut pe viu ce face anapolonul din om(masa musculara)! si stiu prea bine efectele adverse dar te umfla tare si nu in 2 luni si intr-o luna!

| JohnnyBi a răspuns (pentru florynmondialul):

Daca esti un prapadit la 1.85 si 50 de kg, nici macar steroizii nu sa te faca sa pui 20 kg de muschi in 2 luni. o sa fii oarecum maricel dar tot slab. nu are cum corpul, indiferent ce faci, sa bage macar 20 de kg in 2 luni (ca la inaltimea si greutatea din exemplu esti SCHILOD). era un exemplu gen extrem

| florynmondialul a răspuns (pentru JohnnyBi):

Adevarat! dar crestere mare de masa musculara poate avea si daca pune 4kg(muschi) in doua luni, raportandu-ne la ceea ce facem noi cu suplimente in 1-2 ani!

| florynmondialul a răspuns (pentru florynmondialul):

Cu anapolon bineinteles!

| Cosmin86 a răspuns:

Muschi ca lumea in 3 luni?

apuca-te de sah copil mic

| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Daca faci sala ca sa se vada muschii. o faci degeaba. prin simplu fapt ca nu faci diferenta intre proteina si steroizi, nu ar trebui sa ma deranjez sa iti dau un sfat

| florynmondialul a răspuns:

Sa nu iei in seama ceea ce am vorbit cu jonnyby! ca daca te pui sa iei anapolon la cati ani ai tu in 2 luni " te lauda popa in curte"

| JohnnyBi a răspuns (pentru florynmondialul):

Da, nu lua in considerare ca ai 15 ani, baga steroizi ca iti zice floryn (sufera de y) mondialul. autoproclamatul expert in orice, inclusiv sa dai un steroid puternic unui copil.

| florynmondialul a răspuns (pentru JohnnyBi):

Eu nu sunt cine stie ce expert am zis doar ca cu anapolon cresti mult! atat! si in plus am zis doar catre tine daca nu ai sesizat! lui i-am sugerat la alta intrebare de-a lui un concentrat proteic! asa ca uita-te mai odata peste ce am scris si ai sa vezi ce am zis catre tine si ce am zis catre acel copil!

| florynmondialul a răspuns (pentru florynmondialul):

Si apropo arata-mi unde i-am sugerat sa isi cumpere un anume fel de steroid? ca eu nu vad!(in afara de ce ti-am zis tie despre anapolon)

| stout2000 a răspuns:

Nu cred ca ai tu bani de steroizi... si un "corp cu muschi" nu faci tu copile in 1-2-3 luni. Si cica la el "Ce mese sa mananc zilnic? " laughing

| Cozma_Cosmin_1995 a răspuns:

Du-te vreo 3 ani la sala si o "sa se observe ff bine ca ai muschi"winking