| Hitback a întrebat:

Am 16 ani, 1, 85m inaltime si problema e ca sunt cam slabut. Nu sunt slab pentru ca nu mananc, ba chiar mananc foarte mult si la ore tarzii dar nu se prinde de mine. Problema este ca vreau sa imi dezvolt musculatura ( brate, abdomen) si as vrea un ghid bun cum sa fac si cam ce sa mananc. MULTUMESC.

Răspuns Câştigător
| dyk3yy a răspuns:

Uite aici niste exercitii : http://www.google.ro/......http?/url

| Hitback explică (pentru dyk3yy):

Site-ul asta chiar e bun merci.

10 răspunsuri:
| nesuferit a răspuns:

Flotari, tractiuni, genoflexiuni, fandari, poti lucra cam orice grupa de muschi cu greutatea corpului

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti in perioada de crestere cind mai mult te lungesti decit te ingrasi. Poate ca si arderile organismului sint mai puternice.

| Vladuthz a răspuns:

Degeaba mananci si bagi in tine, ca tot nu faci muschi fara miscare si exercitiu fizic.

| Hitback explică (pentru Vladuthz):

Eu mananc sa ma mai ingras putin ca e logic ca nu faci muschi din mancare laughing

| dyk3yy a răspuns (pentru Hitback):

Ba da, mancarea te ajuta foarte mult in cresterea masei musculare.

| Anonim0100 a răspuns:

Asa este, metabolismul, tau... nu ai ce face daca asa te-a lasat, mama natura!
Asa sunt eu, crede-ma e mai bine!

| BracKMyhay95 a răspuns (pentru Anonim0100):

E mai bine o laie. Daca vrei sa pui masa musculara o pui intr-un an cat altii in 4 luni.

| Anonim0100 a răspuns (pentru BracKMyhay95):

Nu am citit toata intrebarea... acum am vazut ce am raspuns. SCUZATI! laughing

| ๔єภเร1923๔єภเร a răspuns:

Înseamnă că arderile organismului tău sunt foarte puternice, iar de obicei în perioada asta te înalți, nu prea te îngrași.