| Agentulx a întrebat:

SaLut TPU! Am 16 ani peste 2 saptamani vreau sa incep sa merg la sala... nu sunt prea slab dar nici gras. ce exerciti imi recomandati sa fac pentru inceput si cam cate ore pe saptamana? Dupa cat timp incepe sa se vada ca faci sala? Si daca stiti ceva vitamine/suplimente alimentare care sa ma ajute! Multumesc Anticipat!

Răspuns Câştigător
| talentul a răspuns:

Buna iti recomanda sa mergi macar de 4 ori pe saptamana:) si sa faci cu ganterele:) abdomene cu greutati, pentru piept, triceps, si da daca vrei cu adevarat sa cresti iti recomanda cu siguranta acest produs este cel mai bun:) http://www.universalnutrition.com.ro/magazin/produse/34-GAIN-FAST-.html SPER CA TEAM AJUTAT! FUNDA?