| 13100402 a întrebat:

Am 16 ani sunt din Bucuresti si de saptamana viitoare voi juca pentru prima data la pariuri sportive(fotbal).V-as ruga sa imi sugerati o metoda buna si cam cu ce suma ar fi bine sa incep, dar sa iasa si profit.Deasemena as dori sa stiu si ce case de pariuri imi recomandatibig grin.Cel mai bun raspuns primeste FUNDA! Multumesc.

3 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Tinand cont de faptul ca esti incepator, categoric trebuie sa incepi cu sume mici, maxim 5 lei pe bilet. Nu risca mult niciodata. Incearca sa analizezi meciurile. Nu exista metoda sigura de castig. Nu uita: pe timp indelungat, casa va iesi castigatoare, nu pariorul. Iti recomand BET365, este o casa online de pariuri, dar nu ai inca 18 ani, dar, dupa ce vei implini aceasta varsta, iti recomand sa iti faci cont acolo. Ai multe, multe avantaje. Sa pariezi doar meciuri din Europa, si nu pe echipe din ligi inferioare, sau din tari in care nu cunosti fotbalul lor.

Răspuns utilizator avertizat
| white02 a răspuns:

Este ilegal sa joci la pariuri sub varsta de 18 ani... deci nu cred ca vreo casa de pariuri se risca sa te lase sa joci. daca tot reusesti ceva eu iti recomand sa incepi cu sume mici si sa analizezi performantele echipelor pe care vrei sa pariezi