| R3hab1 a întrebat:

am 2 saptamani de cand fac flotari la inceput faceam mai putine ca nu aveam performanta, iar acum fac cate 105 pe seara a cate 15 in set, si dupa ce le fac i-au o pastila de strombafort de 50mg, ce parere aveti?

6 răspunsuri:
| 13 a răspuns:

Sunt de parere ca iti distrugi incet ficatul si rinichii si ca o sa iti creasca in curand sani si o sa iti scada avutiile. Lasa anabolizantele pentru pancientii operati de cancer testicular. Daca vreio sa faci sport si sa ai un corp sanatos tine-o tot asa cu flotarile dar inlocuieste anabolizantele cu o alimentatie sanatoasa si minim 9 ore de odihna pe noapte. Bafta.

| Cosmin86 a răspuns (pentru 13):

Ce corp sa faca ma de la niste amarate de flotari? laughing

| 13 a răspuns (pentru Cosmin86):

Nu o sa faca nimic, si nici cu sala nu o sa faca nimic cu gandirea ce o are in momentul de fata. Eu prin ce am scris, incercam sa il indepartez de anabolizante. Prea multe porcarii se vand tinerilor inconstienti pe internet care chiar au efecte secundare reale de lunga sau permanenta durata. Daca continua cu flotarile nu poate pati nimic, dar daca o duce tot asa cu hormonii pentru animale si medicamente ce iti dau peste cap nivelele de testosteron si estrogen poate pati. Si poate pati rau de tot.

| Cosmin86 a răspuns:

Tu vrei muschi cu flotari?

apuca-te de sah

| Moonlight15 a răspuns:

Arata ca un schelet ambulant, ce faci cu niste flotari?

| Dragoslav a răspuns:

1. doza se imparte in jumate. In primul rand pentru a da soc mai putin ficatului, in al doilea pentru ca este mai eficient, el are o injumatatire de maxim 9 ore.
2. Fara sala, alimentatie, somn, nu are rost a iei acest tip de produse.
3. Stromba nu se aromatizeaza si este cel mai bland pentru productia de testosteron. El este in schimb printre cei mai toxici pentru ficat, iti va afecta in mod clar incheieturile (chiar daca acum nu simti asta, chiar daca crezi ca doar la coate ai putea avea probleme - nu este asa).
3. Din flotari, in functie de executie, poti lucra mai mult umeri, mai mult piept sau mai mult triceps. Retoric te intreb, tu pe care le faci?