| IonutSxz a întrebat:

Salut TPU, am cateva aparate acasa pentru sala, inclusiv flotari fac in fiecare zi, consumul este echilibrat de proteine si vreau sa stiu daca lucrand zilnic toti muschii se simte in timp musculatura mea sau trebuie sa iau pauza intre zile ca sa se contracte muschii

Răspuns Câştigător
| DovleacTurbat a răspuns:

Ai nevoie de pauză, mușchii nu cresc in timpul antrenamentului ci în timpul repausului.

| IonutSxz explică (pentru DovleacTurbat):

Si cam cat timp sa fac pauza?

| DovleacTurbat a răspuns (pentru IonutSxz):

Ești începător, o grupă pe săptămână îți ajunge. Sau poți să faci full body (doar exerciții complexe) 2-3 antr pe sapt.

| IonutSxz explică (pentru DovleacTurbat):

Fac de 2 ani din astea. Sa fac odihna 48 de ore si sa fac cate 3 4 antrenamente pe saptamana, e bine asa?

| DovleacTurbat a răspuns (pentru IonutSxz):

Merge, încearcă PPL.