| anonim_4396 a întrebat:

am citit pe undeva ca proteina Formula 2K de la firma Hansa-X-Sport,e de calitate si as vrea sa incerc si eu acest produs, voi ce parere aveti? ma adresez la cei care au folosit acest produs.

8 răspunsuri:
| Nickname1890 a răspuns:

Ai grija cu ea, nu este o firma de incredere!

| cristif a răspuns:

N-am auzit in viata mea de asa ceva... Si mai e si scupa pe deasupra, 740 de lei.

| Senzaționalul a răspuns:

Am un prieten care a folosit.
In 2 luni a luat 5kg de masa musculara cu ajutorul ei.

| Cosmin86 a răspuns (pentru Senzaționalul):

5 kg de muschi pe an e considerat progres bun... si ala a pus 5 kg in 2 luni laughing

poate 4.5 kg de grasime si 0.5 kg de muschi

Terminati cu aberatiile de copii mici, muschii se pun in ani de zile, nu in cateva luni

| Senzaționalul a răspuns (pentru Cosmin86):

5 mese pe zi + iaurturi intre mese + acest supliment + programul potrivit.
Daca nu stii, nu vorbi.

| Cosmin86 a răspuns (pentru Senzaționalul):

+ creatina + glutamina + amino + vitamine & minerale

Si tot in cativa ani se pun. Repet : terminati cu aberatii gen "2 luni"

| azimutultra a răspuns:

Alte opinii va rog?

| Cosmin86 a răspuns (pentru azimutultra):

Alta opinie, ia de la o firma de calitate, nu de la firme de care n-a auzit nimeni ( in afara de copii mici care pun ei 5 kg de muschi in 2 luni )