| AGentulP a întrebat:

Salut, TPU.
Am inceput recent sa trag la fiare... insa la abdomen am observat ca intr-o parte am 3 pachetele si intru-una am doar 2 pachetele?!
Intrebarea mea este daca pot sa le modific cumva sa fie 3 si 3... happy
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| ☣ JoHNnY ☣ a răspuns:

Poi presupun ca cand te ridici te ridici stramb si nu trag amnadoi muschi la fel.
adica muchi din partea in care zici thu ca sunt 3 pachtele sunt solicitati mai mult decat cei din partea cealalta.La fel se intampla si cu bratele sau orice parte a corpului daca nu faci ex la fel pe ambele parti ale corpului...ti se dezvolta mai mult partea cu care faci mai multe ex...

4 răspunsuri:
| Razvan94 a răspuns:

Nici o idee. cum dracu te-ai deformat asa?

| darkrider a răspuns:

Sincer, cam stupida intrebarea...

| Crivi a răspuns:

Te duci la magazin si cumperi un pachetellaughing)

| AGentulP explică:

Vreau sa mai mentionez ca unde am cele 2 pachetele, unul este mai mare, asemanator 2 de celelalte thinking cum fac happy
Si, intrebarea nu este stupida. nu stiu de ce mi so intamplat asta... lol straight face Seriozitate. Nu Prostime!winking