| anonim_4396 a întrebat:

.. Daca Fac, Ca in acest video in fiecare zi si mananc doar mere, as putea observa vreo diferenta la corp(abdomen), ceva? http://www.youtube.com/watch?v=RqvZSbxrNDk

Răspuns Câştigător
| alexLG a răspuns:

Da! Abdomenul tau lucra dar mai intai trebuie sa te obisnuiesti 2 zile sa faci doar abdomene normale cate 50 pe zi timp de 2-3 zile ca dupa sa ai muschii incalziti sa nu te doara si sa nu-i ingreunezi dintr-o data! BAFTA

| Cosmin86 a răspuns (pentru alexLG):

Abdomenele se fac o data sau de 2 ori pe saptamana, nu pe zi.

Alt copil mic care crede ca face muschii facand zilnic...

4 răspunsuri:
| Nickname1890 a răspuns:

De ce naiba sa mananci doar mere?

| BracKMyhay95 a răspuns:

Cel mai important la un abd 6Pack este sa ai o alimentatie corespunzatoare si cardio.
Abdomene poti face de 2x/sapt max si impreuna cu alimentatia, cardio vei avea un abd frumos.

| dyk3yy a răspuns:

Cum sa mananci doar mere? Esti nebun?